|+ Dodaj do ulubionych Masz pytanie? Wyślij e-mail'a: kontakt@partykasyno.pl
272
Przeglądając nasz serwis nauczysz się zasad gier takich jak: poker, ruletka, blackjack, baccarat, autoamty i inne. Ponadto przeprowadzimy Cię przez drogę kasyn online i przedstawimy strategie gry.
Systemów obstawiania nie jest wiele chociaż myślę że wystarczająco tyle aby móc wybrać coś dla siebie i móc grać według reguł które są dla nas proste i przejrzyste. Warto też mieć na uwadze fakt że niektórzy lubią naginać takie systemy według swoich reguł, jednak polecam omijać rady takich ludzi ze względu na to że często można tylko stracić na tym. System obstawiania: 1 - 3 - 2 - 6 System przypominający ten o nazwie Parol. Nazwa mówi chyba sama za siebie, bowiem interpretując ją dochodzimy do wniosku że chodzi w niej o to aby wygrać aż 4 razy z rzędu. Według wielu graczy system nie jest tak dobry aby mógł być stosowany na dłuższą metę, jednak nie znaczy to że nie może nam przynieść szczęścia na samym początku gry. To co czyni system 1 - 3 - 2 - 6 wyjątkowym, to fakt że stawiając tylko dwie jednostki, do wygrania jest aż 10 jednostek. Wszystko jest bardzo proste, przy pierwszym zakładzie dajemy jedną jednostkę a przy drugim dwie. Jeżeli wygraliśmy drugi zakład, posiadamy 6 jednostek, z których wycofujemy cztery a dwie zostawiamy. Jesli wygramy dodajemy dwie jednostki stawiajac w sumie jako czwarty zakład szesć jednostek. Jeżeli i czwarty zakład wygramy, naszym zyskiem jest aż 12 jednostek z czego to 10 jest kompletnie wygranych. Jeśli jednak przegramy w pierwszym zakładzie, będzie to tylko jedna jednostka, a w drugim dwie. Jesli wygramy pierwszy i drugi zakład, a przegramy trzeci, mamy zysk dwie jednostki. Jesli wygramy trzy pierwsze zakłady, a przegramy czwarty, wyjdziemy na zero System Paroli System Parolijest przeciwieństwem Systemu Martingale ponieważ jest to system rosnącej progresji. Ten system jest również bardzo prosty, bowiem zaczynamy grę z jednym zakładem wiedząc że pomnożymy go gdy wygramy. Jednak aby porządnie wygrać, będziesz musiał opracować plan dzięki któremu Twoje wygrane będą rosnąć daleko i mocno, tak aby w pewnym momencie wycofać się z porządną sumą, dlatego też dobieraj pewniejsze zakłady i takie gdzie nie stracisz wiele. Korzyscia tego systemu jest to, że nie wymaga on dużego nakładu. System Martingale Ten system jest znany przez wielu graczy, ponieważ jest stary i dosyć skuteczny. System Martingale jest dobrym systemem dlatego że prowadzi się go po najmniejszej linii oporu. Wszystko dlatego że zakład przyjmuje to że możemy przegrywać nieskończoną ilość razy a wykorzystuje się go do zakładów typu 1:1. Reguła jest prosta, zaczynamy z jednym zakładem, jeśli wygrywamy to również gramy z jednym zakładem, jeśli jednak przegrywamy, wtedy to dopiero podwajamy nasz zakład. Za każdą przegraną podwajamy swój zakład, dotąd aż wygramy to co przegraliśmy plus jeszcze jeden zakład tak aby wyjść na prostą. Chociaż teoretycznie nieomylny, system Martingale wymaga od nas dużego nakładu pieniędzy, a jest to czasem nie możliwe dzięki limitom narzuconym przez kasyna.
Sztuczki Systemy Gry online
Tłumaczenie systemów
* System rosnacej progresji: Powiększamy zakład dopiero po wygranej. Jest to dobra metoda gry ponieważ po wygranej obstawiamy to co wygraliśmy, więc w przypadku przegranej i tak nic nie tracimy. (Bez stresu, łatwa jazda. Mój ulubiony.)

* System malejacej progresji: Powiększamy nasz zakład gry przegrywamy. Jest to już trudniejsza gra na którą potrzebujemy dużo kapitału, ponieważ nie zawsze możemy wygrać. (Wykańczajacy nerwowo, bardzo bolesny gry przegrasz. Unikaj tego systemu, jesli tylko możesz.)

* System obstawiania z ubezpieczeniem: Zmniejszanie zakładu po każdej grze, czy to przegranej czy wygranej. Oczywiście system który na początku wymaga wystawienia dużego zakładu. (Graj tym systemem ostrożnie.)